• Fantastische deals voor de hele familie
  • Wekelijks nieuwe aanbiedingen
  • Eenvoudig en snel bestellen
Terug naar alle aanbiedingen

5 verslavende zomerromans

€39,99
Topaanbieding Snelle service Betaal veilig
De zomer is in aantocht! Wat is er zaliger dan in de zon zitten op lange zomerdagen met een heerlijk boek? Dan is je dag helemaal compleet. Met deze romans beleef je sowieso een topzomer!

Villa Magdalena – Waan je in Toscane en Devon met deze heerlijke roman van Santa Montefiore.

Alleen voor jou - Een onweerstaanbaar verhaal over liefde, verlies en hoop;  voor de lezers van Nicholas Sparks en David Nicholls.

Tussen zussen - Een warme roman over de liefde voor je familie.

Hou me vast - Een roman over de moed vinden om naar je geluk te zoeken – en ervoor te vechten.

Ansichtkaarten uit Griekenland - Het levensverhaal van een geheimzinnige onbekende krijgt Ellie in zijn greep.

;